اگر گرمایی هستید این تشک ها را نخرید !!

در جواب این سوال باید بگوییم که در برند خوشخواب مدل هایکلاس مموری و در برند رویا مدل اولترا 2 به دلیل استفاده از فوم مموری هوشمند برای تولید آن برای افرادی که گرمایی هستند و اضافه وزن دارند مناسب نمی باشد. ساختار فوم مموری هوشمند به گونه ای است که هوا در آن گردش ندارد اما به سبب پر کردن گودی کمر و مناطق گود بدن برای کسانی که از درد کمر و گردن رنج می برند، توصیه می شود.

پیشنهاد ما برای کسانی که کمر درد دارند و در عین حال گرمایی هستند تشک رویا اولترا 1 و تشک خوشخواب مدل سوپراستار، سوپرکلاس سافت است که در ساختار آن از فوم مموری استفاده نشده است اما یک لایه فنر میکروسل پاکتی 5 سانتی دارد. فنر استفاده شده در تشک رویا اولترا 1 با پر کردن گودی کمر همان عملکرد فوم مموری را انجام می دهد اما به دلیل گردش هوا در بین فنرها شما احساس گرما نخواهید کرد.

مموری هوشمند چیست؟

مموری هوشمند یا مموری فوم (Memory Foam) یک نوع فوم پلی اورتان است که به دلیل خاصیت شکل پذیری بالا، به آن فوم هوشمند نیز گفته می شود. این فوم زمانی که تحت فشار قرار می گیرد، شکل خود را به شکل جسم فشار دهنده حفظ می کند و پس از برداشتن فشار، به حالت اولیه خود باز می گردد.

ساختار تشک های مموری هوشمند

تشک های مموری هوشمند رویا از لایه های مختلف تشکیل شده اند. لایه اصلی این تشک ها، لایه مموری هوشمند است که در قسمت بالایی تشک قرار دارد. این لایه به طور معمول از ضخامت 5 تا 10 سانتی متر برخوردار است. زیر لایه مموری هوشمند، لایه های فنری یا اسفنجی قرار دارند که وظیفه حمایت از بدن را بر عهده دارند.

تشک خوشخواب مدل سوپر استار

دو لایه فنر استفاده شده و تا وزن 150 کیلو را تحمل می کند. یک روی تشک از میکروسل پاکت 5 سانت است که گودی کمر را پر می کند. پارچه استفاده شده 100% پنبه گردبافت است که باعث گردش هوا می شود و از تعریق در هنگام خواب جلوگیری می کند.

مزایا و معایب تشک مموری هوشمند

تشک های مموری هوشمند رویا دارای مزایای مختلفی هستند. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

توزیع یکنواخت وزن بدن: مموری هوشمند به دلیل خاصیت شکل پذیری بالا، وزن بدن را به طور یکنواخت در سطح تشک توزیع می کند. این امر باعث کاهش فشار نقاط فشار بدن و بهبود گردش خون می شود.

کاهش درد و ناراحتی: مموری هوشمند با کاهش فشار نقاط فشار بدن، به کاهش درد و ناراحتی در ناحیه کمر، گردن و شانه ها کمک می کند.

تثبیت وضعیت بدن: مموری هوشمند با حفظ وضعیت بدن، به بهبود کیفیت خواب کمک می کند.

از جمله معایب تشک های مموری هوشمند نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت بالا: تشک های مموری هوشمند نسبت به تشک های معمولی، قیمت بالاتری دارند.

گرما: مموری هوشمند می تواند گرما را در خود حفظ کند. این امر ممکن است برای افرادی که به گرما حساس هستند، آزاردهنده باشد.

مناسب ترین افراد برای استفاده از تشک های مموری هوشمند

  • افرادی که از درد و ناراحتی در ناحیه کمر، گردن و شانه ها رنج می برند.
  • افرادی که به دنبال تشکی با کیفیت و راحت هستند.
  • افرادی که به گرما حساس نیستند.

سخن پایانی

تشک های رویا گزینه مناسبی برای افرادی هستند که به دنبال تشکی با کیفیت و راحت هستند. این تشک ها با توزیع یکنواخت وزن بدن، کاهش فشار نقاط فشار بدن و تثبیت وضعیت بدن، به بهبود کیفیت خواب کمک می کنند.

 

Picture of Anisakala

Anisakala

شرکت آنیسا کالا از سال 1388 در زمینه ی تولید کالای خواب و منسوجات فعالیت تخصصی دارد و در تولید و فروش این محصولات پیشتاز است. در سال 1396 ، فروشگاه اینترنتی آنیسا کالا راه اندازی و فروش آنلاین به فعالیت های این مجموعه اضافه شد.همچنین آنیسا کالا از سال 1398 محصولات خود را گسترش داده و لوازم خانگی به کالاهای این شرکت افزوده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدول محتوایی

پیشنهادهایی برای شما

نوشته‌های تازه
سبد خرید
آیا می خواهید در مورد آخرین به روز رسانی ها اعلان دریافت کنید؟ خیر بله سوالی دارید؟ تماس بگیرید.