اگر خوابتان سبک است این مدل تشک رویا مناسب شماست

برخی از افراد به تناسب ویژگی‌های بدنی شان خواب بسیار سبکی دارند. به گونه‌ای که با کوچک ترین‌ ضربه، صدا یا حرکت از سمت طرف مقابل‌شان از خواب می‌پرند. یافتن یک تشک مناسب که کمترین حد صدا و تکان را داشته باشد برای این اشخاص بسیار دشوار است. اما ما این مژده را به شما می‌دهیم که تشک رویا می تواند این دغدغه را به کلی منحل کند‌.

انواع تشک رویا اولترا

تشک رویا از لایه‌هایی از فنر منفصل تشکیل شده است. این فنرها میزان تکان و ایجاد صدا در حین حرکت را به حداقل می‌رسانند. به همین خاطر است که بهترین گزینه برای افرادی با خواب سبک هستند. تشک رویا در 6 مدل مختلف تولید می‌شود. این مدل‌ها بر اساس صدا و لرزش‌شان در هنگام تکان خوردن افراد در حین خواب شماره گذاری می‌شوند. به گونه ای که اولترا 1 و اولترا پلاس کمترین میزان آلودگی صوتی و تکان، و اولترا 5 بیشترین میزان را به خود اختصاص می‌دهد. قیمت این تشک‌ها بر حسب پر رنگ یا کمرنگ بودن این ویژگی در ساختار شان متغیر است.

ممکن است با خود فکر کنید که با تهیه تشک اولترا پلاس یا اولترا 1 دیگر هیچ تکان یا صدای اضافه‌ای را در هنگام خواب احساس نمی‌کنید. اما این طرز فکر تا حدودی غلط است‌. حتی اصولی ترین نمونه‌های تشک رویا اولترا نیز در هنگام تکان خوردن شما یا طرف مقابلتان در حین خواب کمی لرزش را تجربه می‌کنند. اما این لرزش به واسطه فوم مموری یا فنرهای به کار رفته در تشک‌ها قابل کنترل است. فنر منفصل پاکتی، سل پاکت، و فوم مموری از جمله اجزایی هستند که لرزش به وجود آمده در تشک را به حداقل می‌رسانند.

تشک رویا اولترا 1 دو نفره

 • دارای پارچه سه لایه گرد بافت
 • استفاده از لایه مخصوص ترموباند
 • دارای اسفنج 40 کیلویی به قطر 3 سانتیمتر
 • استفاده از فنر سل پاکت سازگار با آناتومی بدن
 • استفاده از اسکلت فنر منفصل
 • عدم انتقال ارتعاش ناشی از غلت زدن
 • دارای 8 سال تضمین کیفیت شرکت رویا

نمونه‌های مشابه تشک رویا اولترا با کارایی بیشتر

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم حتی قوی‌ترین نمونه‌های تشک رویا که اولترا پلاس و اولترا یک هستند نیز نمی‌توانند به صورت صد در صدی لرزش و صدای ایجاد شده در اثر حرکت را منحل کنند. اینکه شما این تشک‌ها را انتخاب کنید یا خیر به شدت حساسیت و البته بودجه مالی‌تان بستگی دارد چرا که لوازم دیگری هستند که می‌توانند با یک ساختار و قیمت متفاوت این دغدغه را برطرف کنند.

ساختار درونی برخی تشک‌ها علاوه بر فنرهای منفصل حاوی لایه‌هایی از لاتکس نیز می‌باشد. این لایه‌‌ها در اندازه‌های مختلف و در قطر 10 سانتی در میان تشک‌ها جایگذاری می‌شوند. این اقلام می‌توانند لرزش تخت و تشک‌ را تا حد زیادی کنترل کنند. این ویژگی به قدری در این محصولات برجسته است که شما با شدید ترین تکان‌ها از سمت طرف مقابلتان نیز لرزشی را در حین خواب احساس نخواهید کرد. تشک برن و تشک زست دو نمونه‌‌ی بارز این محصولات هستند. قیمت این سازه‌ها به نسبت دیگر تشک‌ها به مراتب بیشتر است. با مراجعه به وبسایت مجموعه آنیسا کالا می‌توانید کلیه محصولات ذکر شده را با بالا ترین کیفیت و حداقل قیمت تهیه کنید.

تشک رویا اولترا پلاس دو نفره

 • اسکلت فنر منفصل (پاکتی)
 • تشک دوطرفه (دو طرف یکسان)
 • پارچه سه لایه گرد بافت
 • الیاف ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی
 • لایه اسپانباند
Picture of Anisakala

Anisakala

شرکت آنیسا کالا از سال 1388 در زمینه ی تولید کالای خواب و منسوجات فعالیت تخصصی دارد و در تولید و فروش این محصولات پیشتاز است. در سال 1396 ، فروشگاه اینترنتی آنیسا کالا راه اندازی و فروش آنلاین به فعالیت های این مجموعه اضافه شد.همچنین آنیسا کالا از سال 1398 محصولات خود را گسترش داده و لوازم خانگی به کالاهای این شرکت افزوده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدول محتوایی

پیشنهادهایی برای شما

نوشته‌های تازه
سبد خرید
آیا می خواهید در مورد آخرین به روز رسانی ها اعلان دریافت کنید؟ خیر بله سوالی دارید؟ تماس بگیرید.