مجله

لیست قیمت تشک رویا 8 سال ضمانت

این مدل تشک رویا را با ضمانت 8 ساله خریداری کنید

همه ما دوست داریم تشکی را خریداری کنیم که عمر مفید بالایی داشته باشد و زود خراب نشود. به همین دلیل در ادامه لیست قیمت تشک رویا 8 سال ضمانت را ارائه داده ایم. تشک اولترا ۱ و تشک اولترا ۲ از نمونه کالای رویا است که دارای ۸ سال ضمانت هستند و مناسب برای خرید هستند.

رویا از شرکت‌های تولیدکننده کالای خواب است و بیش از ۴۰ سال سابقه در تولید تشک‌های باکیفیت دارد‌. حتی محصولاتی دارد که بیش از ۸ سال گارانتی دارند؛ مانند اولترا پلاس و مدیکال پلاس در واقع دارای ۹ سال گارانتی هستند. به دلیل زمان گارانتی بالایی که دارند مشتریان آنها را می‌پسندند‌.

نام محصولقیمت (تومان)
تشک رویا اولترا 1 دو نفره (سایز:200*140 )۱۱,۳۸۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 1 دو نفره (سایز:200*160 )۱۳,۰۰۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 1 دو نفره (سایز:200*180 )۱۴,۶۲۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 1 دو نفره (سایز:200*200 )۱۶,۲۴۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 1 یک نفره (سایز:120*200)۹,۷۵۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 1 یک نفره (سایز:90*200)۷,۳۱۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 1 یک نفره (سایز:100*200)۸,۱۲۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 2 دو نفره (سایز:200*140)۱۰,۱۰۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 2 دو نفره (سایز:200*160)۱۱,۵۳۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 2 دو نفره (سایز:200*180)۱۲,۹۷۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 2 دو نفره (سایز:200*200)۱۴,۴۰۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 2 یک نفره (سایز:120*200)۸,۶۵۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 2 یک نفره (سایز:90*200 )۶,۵۰۰,۰۰۰
تشک رویا اولترا 2 یک نفره (سایز:100*200)۷,۲۰۰,۰۰۰

چه تشک‌های دارای ۸ سال ضمانت نامه هستند؟

شرکت‌ها با توجه به مواد مصرفی و اسکلت تشک برروی آن گارانتی قرار می‌دهند. یعنی با توجه به عمر مفیدی که دارند، گارانتی برای آنان مدنظر گرفته می‌شود‌. این شرکت‌ها می‌دانند که این محصولات به دلیل کیفیت ساختی که دارند به زودی خراب نمی‌شوند. لایه‌های قوی که از فنر تشکیل شده و در لایه‌های زیرین تشک به‌کار می‌روند، مانع از فرورفتگی اسفنج داخلی تشک می‌شود.

پیشنهاد ما : تشک طبی رویا دو نفره

حتی اگر افرادی که سنگین وزن هستند نیز با این عمر مفید می‌توانند از تشک استفاده کنند. اسفنجی که در این تشک‌ها کاربرد دارد از ۳۰ الی ۴۰ کیلو است. در این تشک‌ها از اسفنج‌هایی که زیر ۳۰ کیلو هستند هیچگاه استفاده نمی‌شود زیرا تراکم پایین اسفنج باعث کوتاه شدن عمر مفید تشک خواهد شد، ولی اسفنج ۴۰ کیلویی دارای تراکم بالایی است، ضخامت خوبی دارد. حتی فوم مموری به کار برده شده در آنها کیفیت خوبی دارد.

مموری فوم به این شکل است که به راحتی تغییر شکل نمی‌دهد و وزن بالا را تحمل می‌کند. مموری فوم معمولا تا ۸ سال هیچ تغییر شکلی ندارد و هیچ فرورفتگی در هیچ قسمتی از آن شکل نمی‌گیرد، ماندگاری بسیار بالایی دارد. برگشت پذیری شکل اولیه در آنها انجام می‌شود. بنابراین تشک‌هایی که دارای اسفنج ۴۰ کیلویی و مموری فوم هستند دارای ۸ سال ضمانت و قیمت بالاتری از دیگر تشک‌ها با تراکم پایین‌تر دارند.

در برند رویا اولترا ۱ و اولترا ۲ دارای هشت سال ضمانت هستند که برای خرید مناسب هستند. فقط کافی است بعد از سه الی شش ماه استفاده کردن آن را برگردانید و از طرف دیگر آن استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به چند خصوصیت این تشک‌ها اشاره می‌کنیم.

تشک اولترا ۱ و اولترا ۲

تشک رویا اولترا ۱ و اولترا ۲ از نوع تشک‌های فنر متصل هستند. این فنرها در پاکت‌های جداگانه در کنار هم چیده شده‌اند و به جای اینکه در قسمت بالا به هم متصل باشند در قسمت میانی به هم وصل می‌شوند. هر کدام از فنرها به صورت جداگانه راندمان کاری دارند. به همین دلیل هر فنر به صورت مستقل عمل می‌کند. همه خصوصیات این دو تشک رویا شبیه هم هستند، تنها در چند مورد جزئی با هم فرق دارند. اولین تفاوت آنها در فنرهای بکار رفته در آنها است.

پیشنهاد ما : خرید و قیمت تشک رویال مدل آرامش

دو لایه فنر سلولی در تشک اولترا ۱ وجود دارد که در تشک اولترا ۲ وجود ندارد. ارتفاع این دو محصول نیز فرق دارد که در اولترا ۱ ارتفاع ۳۰ سانتیمتر و در اولترا ۲، ۲۸ سانتیمتر است. اسکلت این مدل‌ها فنر منفصل هستند و گردش هوا در آن انجام می‌شود. الیافی که در آنها کاربرد دارند ضد حساسیت و برای هر نوع پوستی کاربرد دارد. قابلیت ارتجاعی دارد که شکل و فرم بدن را حفظ می‌کند و بعد به شکل اولیه خود برمی‌گردد. برروی پارچه آن نقش دوزی شده و دارای سه لایه گردبافت است که به کیفیت آن می‌افزاید.

خرید تشک با ضمانت ۸ ساله

تشک رویا یک انتخاب مناسب برای تمامی عزیزانی است که به این کالا نیاز دارند. این کالا دارای ابعادهای متنوعی است که می‌توانید با توجه به ابعاد تخت خود یک نفره یا دو نفره آن را انتخاب کنید. برای سفارش دادن این محصول می‌توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید یا از طریق سامانه فروش، ثبت سفارش کنید. ۸ سال گارانتی و ضمانت برای این کالا در نظر گرفته شده و ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که هیچ نوع خرابی در فوم مموری و اسفنج این تشک به وجود نیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *