بهترین مارک تشک برای کمر درد

بهترین مارک تشک برای کمر درد

خیلی از افراد، کمردرد صبحگاهی را تجربه کرده‌اند، اما در اکثر موارد به آن بی‌توجه هستند. اگر هر روز را با درد کمر آغاز می‌کنید، به احتمال زیاد وضعیت خواب مناسبی ندارید. در بیشتر مواقع تشک غیراستاندارد می‌تواند دلیل این درد آزاردهنده باشد. قطعاً استراحت روی تشکی که طبق ارگونومی بدن ساخته نشده و بیش از حد سفت یا نرم است، می‌تواند خستگی و کلافگی ناشی از بد خوابیدن را به همراه داشته باشد. اگر به دنبال خوابی راحت و آسوده هستید، در انتخاب تشک دقت کافی به خرج دهید. تشک رویا مفتخر است که در این راه توانسته رضایت خیلی از مشتریان را به همراه داشته باشد. در ادامه شما را با ویژگی‌های این تشک باکیفیت آشنا خواهیم کرد.

رویا، فراتر از یک تشک

خوابیدن فرآیندی است تا ضمن برطرف کردن خستگی روزانه، انرژی از دست رفته خود را احیا کنیم. به علاوه، خواب فرصت خوبی برای تجدید قوای فکری است و مغز را برای انجام کارهای روزانه آماده می کند. همه این فوایدی که از یک خواب انتظار داریم، تنها در صورتی به ‌دست می‌ آید که راحت و عمیق بخوابیم. در غیر این‌ صورت خستگی ناشی از بد خوابیدن به تنمان باقی خواهد ماند و ذهنمان نیز استراحت کافی برای انجام فعالیت ‌های روزانه را نخواهد داشت.

از مهمترین ملزومات برای داشتن خوابی آرام، استفاده از تشکی راحت است که پس از ساعت ‌ها خوابیدن روی آن، احساس کوفتگی یا خستگی نداشته باشیم. به علاوه، باید دارای جنس با کیفیتی باشد که در هنگام خواب و پس از بیداری، نگران سلامت خود نیز نباشیم. تشک رویا توانسته تمام انتظارات ذکر شده را برای شما مشتریان عزیز برآورده کند. البته ویژگی های این تشک محدود به همین چند مورد ذکر شده نیست، بلکه ویژگی هایی فراتر دارد که در ادامه به ذکر آن‌ها خواهیم پرداخت.

ویژگی های تشک های رویا

در این بخش از مقاله، ویژگی هایی از تشک رویا را ذکر خواهیم کرد که آن را تبدیل به کالایی همه پسند با کیفیتی بی نظیر کرده است:

1. تنوع لازم برای هر نوع سلیقه

یکی از مواردی که بسیاری افراد را در خرید دچار وسواس می ‌کند، خرید محصولی است که مطابق با سلیقه شخصی آن ها باشد. در اکثر موارد، به ناچار خیلی ها، اجباراً از فاکتورهایی که مد نظر دارند، کوتاه می آیند و محصولی که چندان با سلیقه‌شان موافق نیست را خریداری می‌ کنند. در رابطه با کالای خواب، برند رویا به این موضوع رسیدگی کافی کرده است و با افزایش تعداد مدل‌های مختلف تشک، توانسته رضایت همه نوع سلیقه ‌ای را برآورده کند. این تنوع را می‌توانید در مدل‌ها، ظاهر محصول، کیفیت و در نهایت اجزای تشکیل دهنده تشک‌ های رویا ببینید. به علاوه هر روز به تعداد مدل های جدید این محصول افزوده می‌شود.

 

تشک رویا مدیکال ۱ دو نفره

 • پارچه گرد بافت نقش دوزی
 • الیاف ضد حساسیت
 • اسفنج چند لایه با دانسیته های مختلف
 • اسفنج برش خورده CNC
 • سیستم فنری میکرو (cell pocket)
 • ارتفاع ۲۶ سانتیمتر
 • تضمین کیفیت ۵ سال

2.طبی بودن تشک‌های رویا

این روزها نام تشک طبی، بسیار به گوشتان خورده است، اما باید دید چه ویژگی‌هایی در یک تشک نشان دهنده طبی بودن آن است. وجود سطح صاف و یکنواخت با درجه سفتی مناسب از اصول اولیه در ساخت تشک ‌های طبی است. چنین تشکی با هر نوع وزنی سازگار است و با تحمل وزن، فرو نمی‌رود و حالت اولیه خود را از دست نمی دهد. در نتیجه فردی که روی آن می‌خوابد، هم حس خوبی را تجربه می کند و هم دچار کمر درد و آسیب های ستون فقراتی نمی ‌شود.

ویژگی دیگر در تشک‌های طبی، داشتن یا عدم داشتن فنر و یا ترکیبی از این دو است که درجه سفتی و نوع ساخت آن را نسبت به هم متفاوت می‌ کند. همچنین، سلیقه افراد در خوابیدن روی سطوح نرم یا سفت با یکدیگر متفاوت است. رویا با تولید کالاهای خواب متعدد با درجه سفتی متنوع، نیاز هر نوع سلیقه را فراهم کرده است.

3. رویه بهداشتی در تشک‌های رویا

رویه هر کالای خوابی، مهمترین بخش آن محسوب می شود، چرا که ارتباط مستقیمی با پوست افراد دارد. متأسفانه اگر چنین موردی در ساخت یک تشک در نظر گرفته نشود، می‌تواند آسیب ‌ها و حساسیت ‌هایی را برای پوست افراد به وجود آورد. خدا را شکر، برند رویا در این زمینه نیز توانسته بسیار موفق عمل کند. تمامی رویه‌ های تشک‌های رویا از الیاف پنبه است که ضمن خنکی و تهویه مناسب، دارای خواص ضد میکروبی و ضد حساسیت است و به دلیل وجود ذرات نانو در بافت این پارچه ها، از نفوذ گرد و غبار اضافه به درون تشک جلوگیری می ‌شود.

 

تشک رویا مدیکال 2 دو نفره

 • پارچه گرد بافت نقش دوزی
 • الیاف ضد حساسیت
 • اسفنج چند لایه با دانسیته های مختلف
 • اسفنج برش خورده CNC
 • سیستم فنری میکرو (cell pocket)
 • ارتفاع ۲۶ سانتیمتر
 • تضمین کیفیت ۵ سال

4. نقش اسکلت در دوام و راحتی تشک

اسکلت یک تشک، نقش مهمی در دوام آن دارد. در تشک های رویا این بخش در دو نوع فنری و اسفنجی ساخته شده است. این اسکلت ها، تمامی مشکلات رایج در تشک های قدیمی از جمله لرزش را برطرف کرده اند.

فنرهای به کار رفته در تشک‌ های فنری اولترا به صورت استوانه ای بوده و هر کدام در کیسه ای جداگانه قرار دارد که نه تنها از ساییده شدن و زنگ زدگی فنرها جلوگیری می شود، بلکه موج حرکت را به نواحی دیگر تشک انتقال نمی ‌دهد. یعنی اگر فردی روی تشک حرکت کرد، فرد مقابل متوجه کنش او نخواهد شد.

در نوع اسفنجی، فشردگی بالا باعث درجه سفتی در تشک می‌ شود. این تشک ‌ها با نام تشک‌های بدون فنر در بازار معروف هستند و برای مصارف طبی و رفع مشکلات کمر و ستون فقرات به بیماران توصیه می ‌شود. میزان سفتی در این کالا با میزان فشردگی اسفنج در ارتباط است که در درجات مختلف ساخته و به بازار عرضه شده است.

تشک های سری بونل از فنر های متصل یا بونل استفاده شده است که از لحاظ دوام میتوان گفت دوام بالاتری نسبت به اولترا و فنر منفصل دارد ولی فقط تفاوت آنها این است که در بونل در هنگام جابجایی فرد روی تشک فرد کناری تکان میخورد و نکته بعدی اینکه فنر ها حالت بدن را کامل پوشش نمیدهند که این دو مورد با تولید فنرهای منفصل اصلاح شده است .

5. سایزبندی متنوع در تشک ‌های رویا

برند رویا علاوه بر سایز یک نفره و دو نفره، در سایزهای مختلف و استاندارد دیگر نیز تشک دارد. به علاوه، می‌ توانید سایزی خارج از اندازه‌ های استاندارد سفارش دهید. در بازه زمانی بین 4 تا 10 روز، تشک برای شما مشتری عزیز تولید می‌شود.

6. خدمات پس از فروش برند رویا

برند رویا علاوه بر این که از کیفیت محصولات خود کاملاً مطمئن است، خدمات پس از فروش نیز دارد و تمامی تشک ها با ضمانت کتبی و گارانتی به مشتریان فروخته می‌ شود.

چگونه مناسب ترین تشک رویا را بر حسب علاقه ام انتخاب کنم

برای خرید یک تشک بر حسب علایق خود، فاکتورهای زیر را در هنگام خرید مد نظر داشته باشید:

 • ابتدا بر حسب عادات خواب خود با توجه به تشک قبلی خود درجه نرمی یا سختی تشک را انتخاب کنید.
 • اندازه مورد نظرتان را برحسب ابعاد تخت تان انتخاب کنید.
 • بودجه ای که قرار است برای این کالا صرف کنید را مد نظر قرار دهید و در بین مدل ‌های پیشنهادی، مدلی که نزدیک ترین قیمت با بودجه شما دارد را انتخاب کنید.

کلام پایانی

برند رویا با 40 سال تجربه در تولید تشک، توانسته مرغوب ‌ترین کالاهای خواب را با پیشرفته‌ ترین تجهیزات و دانش فنی روز دنیا به بازار عرضه کند و بیشترین رضایت مشتریان را داشته باشد. می‌ توانید بر حسب علایق خود باکیفیت‌ترین تشک‌ ها را در طرح بندی‌های متعددِ فنر منفصل (پاکتی)، فنری و اسفنجی انتخاب کنید. این شرکت دارنده گواهینامه ISO 10668 تأیید ارزش برند از سوی اتحادیه اروپا ICS Group  و دارنده گواهینامه ISO 10004 رضایت ‌مندی مشتری از سوی اتحادیه اروپا ICS Group است. به علاوه، برند رویا دارای خدمات پس از فروش است و تمامی محصولات را با ضمانت کتبی و گارانتی به مشتری عرضه می‌کند. پس با خیال راحت از بین تنوع محصولات، مدل مد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

Picture of Anisakala

Anisakala

شرکت آنیسا کالا از سال 1388 در زمینه ی تولید کالای خواب و منسوجات فعالیت تخصصی دارد و در تولید و فروش این محصولات پیشتاز است. در سال 1396 ، فروشگاه اینترنتی آنیسا کالا راه اندازی و فروش آنلاین به فعالیت های این مجموعه اضافه شد.همچنین آنیسا کالا از سال 1398 محصولات خود را گسترش داده و لوازم خانگی به کالاهای این شرکت افزوده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدول محتوایی

پیشنهادهایی برای شما

نوشته‌های تازه
سبد خرید
آیا می خواهید در مورد آخرین به روز رسانی ها اعلان دریافت کنید؟ خیر بله سوالی دارید؟ تماس بگیرید.