مجله

میدونستی با خرید محافظ تشک، عمر تشک طبی افزایش پیدا میکنه

میدونستی با خرید محافظ تشک، عمر تشک طبی افزایش پیدا میکنه

محل خواب ما از جمله مکان‌هایی است که ممکن است، از این مکان به ظاهر آرام انواع قارچ یا بیماری‌های پوستی به بدنمان سرایت کند. باید بدانید که با شانه به شانه شدن در رختخواب سلول‌های مرده بدنتان وارد تشک شما خواهد شد. علاوه بر این عرق بدن و موهایی که از بدن شما جدا می‌شود، بستر را برای رشد انواع مایت‌ها و موجودات ذره بینی آماده می‌کند. این محیط آلوده مشکلات فراوانی را برای سلامتی شما به همراه خواهند داشت. برای اینکه تشک طبی شما کثیف و آلوده نباشد و با خیالی آسوده خوابی آرام را تجربه کنید، راهکاری آسان به نام محافظ تشک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خرید کاور تشک خوشخواب

خرید کاور تشک خوشخواب

محافظ تشک چیست ؟

محافظ‌های تشک یک راه حل عالی برای داشتن تشکی همیشه تمیز و عاری از میکروب است. این محصول که از پارچه‌هایی از جنس بدنه تور تولید می‌شوند به راحتی هوا را در بدل کرده و از به وجود آمدن کپک و قارچ جلوگیری می‌کنند. الیاف موجود در این محافظ‌ها از جنس ضد مایت و آنتی باکتریال است و برای جلوگیری از رشد این موجودات ذره بینی مانع خوبی هستند. رنگ محصول محافظ تشک معمولاً در همه برندها سفید است تا کثیفی و آلودگی را به خوبی نشان دهد و زمان شستشوی خود را به شما اعلام کند. البته بافت محافظ تشک‌ها هر کدام دارای طرح مخصوصی است که می‌توانید مطابق با سلیقه خود آن را انتخاب کنید.

محافظ تشک را می‌توانید برای تشک‌های تخت یک نفره و دونفره در سایزهای مختلف تهیه و استفاده نمایید. این محصول دارای کش‌های مخصوصی برای نصب شدن بر روی تشک شماست و به راحتی جمع نمی‌شود و تکان نمی‌خورد. بنابراین نگران جا به جا شدن آن روی تشک خود نباشید.

محافظ تشک چگونه به تمیزی آن کمک می کند ؟

سؤالی که ممکن است ذهن شما را درگیر خود کند این است که یک محافظ تشک چگونه به تمیز نگه داشته شدن تشک تخت شما کمک خواهد کرد. در پاسخ به این مسئله باید بگوییم که انواعی از این محصول کاملاً ضد آب است؛ بنابراین دیگر نگران لکه‌هایی مانند لک عرق، لک خون و لک ادرار بر روی تختخواب خود نباشید. به محض اینکه آلودگی‌هایی مانند ادرار، خون یا… بر روی محافظ ایجاد شد، یک شستشوی ساده با ماشین لباسشویی این مشکل را حل خواهد کرد.

البته برای از بین بردن انواع لک آلودگی تدابیر خاصی لازم است که بهتر است آنها را بر روی محافظ تشک نیز اعمال کنید. در رابطه با راهکارهای از بین بردن لکه‌ها در مقاله “با روش‌های شستشوی تشک طبی در خانه آشنا شو” توضیحاتی برایتان ارائه داده‌ایم. برخی از محافظ‌ها نیز خاصیت ضد آب بودن بر روی آن اعمال نشده و فقط از انتقال آلودگی و میکروب به تشک شما جلوگیری خواهند کرد.

بهتر است در صورتی که حتی محافظ تشک تخت شما با لکه خاصی دچار آلودگی نشده است، آن را به صورت دوره‌ای به‌عنوان‌مثال ماهی یک بار بشویید. با شستشوی دوره‌ای این محافظ، همیشه محیط خوابی تمیز و بدون آلودگی خواهید داشت. همچنین خود تشک را هر سه ماه یک بار به روش اصولی شستشو دهید. شستشوی پتو و ملحفه‌ها نیز با برنامه شستن دوره‌ای به پاکیزگی محیط خواب کمک شایانی می‌کند.

بهترین مارک محافظ تشک ضد آب موجود در آنیسا

برندهای زیادی از محافظ تشک طبی تخت در بازار موجود است که ما بهترین‌های آن‌ها را در مجموعه آنیسا به شما ارائه خواهیم داد. تمام این برندها خصوصیات و ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شد را در خود دارند و علاوه بر این قیمتی اقتصادی و مقرون به صرفه را به شما عزیزان عرضه می‌کنند. البته این بسته به شرایط زندگی شماست که محافظ ضد آب را انتخاب کنید یا نوع ساده آن را استفاده نمایید. انواع مارک‌های محافظ تشک‌های یک نفره و دونفره موجود در مجموعه آنیسا به قرار زیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *