مجله

ساختار تشک طبی فنری چیست و معرفی بهترین مارک تشک طبی فنری

10 مدل از بهترین تشک طبی فنری

داشتن خوابی راحت از مهم‌ترین دغدغه‌های هر فردی است. این معضل با داشتن تشک مناسب برای خواب تا حد زیادی حل می‌شود. تشک‌های طبی فنری بهترین گزینه برای افراد معمولی هستند که علاوه بر خواب راحت، از کمر درد و گردن درد نیز جلوگیری می‌کنند. قبل از اینکه بهترین مدل‌های تشک طبی فنری را معرفی کنیم، باید بدانیم که اصلا

ساختار تشک طبی فنری چیست؟

در پاسخ باید بگوییم این محصول نوعی تشک خواب که اسکلت فنری دارد. معمولا این فنرها به صورت جداگانه داخل پاکت مخصوصی قرار گرفته اند و از ایجاد صدا و اصطکاک جلوگیری می‌کنند.

آنها باعث می‌شوند تا تشک نرم‌تر باشد و خاصیت انعطاف پذیری آن افزایش یابد. در نتیجه استفاده از آن راحتی بیشتری را به ارمغان می‌آورد.این ویژگی‌ها باعث می‌شوند متقاضیان نسبت به تهیه  این نوع تشک‌ها ترغیب شوند. در کل این اقلام از نظر درصد سفتی یا نرمی در درجه‌ی متوسطی قرار دارند. به سبب همین تعادل، آمار خرید این محصولات از نوع تمام طبی یا فنری آنها بیشتر است.

انواع تشک طبی فنری

تشک‌های طبی فنری به دو دسته تقسیم می‌شوند. نمونه اول تشک طبی فنری منفصل، و گزینه دوم تشک طبی فنری متصل نام دارد. طراحان از فنرهای مختلفی برای به وجود آوردن سطحی نرم و راحت در آنها استفاده می‌کنند. این دو محصول از نظر نحوه‌ی اتصال فنرها با یکدیگر تفاوت دارند. در نمونه‌ی منفصل فنرها به صورت جداگانه و مستقل از دیگری نصب می‌شوند. این قاعده در تشک‌های فنر متصل متضاد است.

 

تشک طبی فنری خوشخواب

خوشخواب بیش از نیم قرن است که محصولات خود را در اختیار مردم قرار می‌دهد. انواع تشک‌ها از جمله تشک طبی فنری خوشخواب از نمونه محصولات با کیفیت و پرطرفدار آن هستند. در این نمونه از الیاف پلی استر فشرده استفاده شده است که باعث شده عمر مفید تشک خوشخواب افزایش پیدا کند. سیستم داخلی این تشک با کمک عایقی از جنس نمد مجهز شده، به همین خاطر است که وزن بدن در تمام سطح تشک پخش می‌شود. پارچه‌ی رویی این محصول با طرح‌های مختلفی تولید می‌‌شود و حاوی خاصیت آنتی باکتریال است. با وجود این ویژگی افرادی که دارای پوست‌های حساسی هستند با خیال راحت می‌توانند از آن استفاده کنند.

 • سوپراستار
 • ام بی ام پلاس
 • سوپرکلاس سافت
 • سوپرکلاس هارد
 • طبی پاکتی
 • هایکلاس مموری
 • مدل آناهیتا
 • باراباس

 

تشک طبی فنری خوشخواب

تشک طبی فنری خوشخواب

 

تشک طبی فنری رویال

به جرأت می‌توان گفت شناخته شده‌ترین برند تشک در ایران رویال است که بیشترین تنوع را در محصولات را به خود اختصاص می‌دهد. برند رویال دو مدل تشک اصلی را تولید می‌کند که شامل نمونه طبی و طبی فنری هستند. تشک‌های طبی فنری در مقایسه با نمونه دیگر از نظر درجه سختی نرم‌تر و راحت‌تر هستند. این کالا  در قسمت داخلی خود فنر دارد که باعث می‌شود از تشک‌های طبی نرم‌تر باشد. نا گفته نماند که این کالای خواب تا حدودی گودی کمر را پر می‌کند. اگر کمر درد یا دیسک کمر ندارید، تشک طبی فنری رویال را به شما پیشنهاد می‌کنیم که در انواع مختلف طرح و نقش در فروشگاه آنیسا کالا به شما عرضه می‌شود.

تشک طبی فنری رویال

تشک طبی فنری رویال

تشک طبی فنری رویا

سومین برندی که ما به شما به عنوان بهترین برند تشک طبی فنری معرفی می‌کنیم، تشک رویا است که دو نوع  فنر منفصل متصل تولید می‌شود‌. این محصول عمر مفید بالایی دارد و در میان مصرف کنندگان این نوع کالاها شناخته شده است. با اینکه این دو نوع تشک طبی فنری از نظر قیمت و کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند هردویشان در دسته بهترین تشک‌های طبی فنری قرار می‌گیرند.

تشک طبی فنری رویا

تشک طبی فنری رویا

سایر برند‌های تولید کننده تشک طبی فنری

نام‌های تجاری که به بررسی آنها پرداختیم در دسته تولید کنندگان ایرانی این محصولات قرار می‌گیرند. غافل از اینکه تشک طبی فنری یک محصول جهانی است که می‌تواند توسط هر کشوری ساخته شود. لازم به ذکر است که در میان شرکت‌های ایرانی خوشخواب، رویا و رویال از همه پر طرفدارتر هستند. در ادامه‌ سایر برند‌های تولید کننده تشک طبی فنری را ذکر می‌کنیم.

 • ژینورا
 • وگال
 • پارمیس
 • ویستر
 • داتیس
 • نرم آسا

تشک‌های طبی فنری برای افراد زیر نیز مناسب است:

افراد با مشکلات عضلانی و مفصلی:

فنرهای موجود در تشک طبی فنری به طور متناسب با وزن بدن فرو می‌روند و از ستون فقرات و مفاصل در طول خواب پشتیبانی می‌کنند.
این امر می‌تواند به کاهش درد و ناراحتی در افراد مبتلا به آرتروز، دیسک کمر، درد سیاتیک و سایر مشکلات عضلانی و مفصلی کمک کند.

 •  افراد با وزن بالا:

تشک‌های طبی فنری در انواع مختلف با درجه سختی متفاوت تولید می‌شوند.
افراد با وزن بالا می‌توانند تشک‌های سفت‌تر را انتخاب کنند تا از گودی کمر و درد ستون فقرات در طول خواب جلوگیری شود.

 • افراد گرمایی:

به دلیل وجود فنر در تشک‌های طبی فنری، تهویه هوا به طور مناسب انجام می‌شود و از تعریق بیش از حد و گرم شدن بیش از حد بدن در طول خواب جلوگیری می‌شود.

 • زوج‌ها:

برخی از تشک‌های طبی فنری به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ارتعاشات ناشی از حرکت یک نفر به نفر دیگر منتقل نمی‌شود.
این امر می‌تواند خوابی آرام و بدون مزاحمت را برای زوج‌ها فراهم کند.

 • افراد با آلرژی:

برخی از تشک‌های طبی فنری با روکش‌های ضد آلرژی تولید می‌شوند.
این امر می‌تواند برای افراد مبتلا به آلرژی به گرد و غبار و سایر مواد آلرژی‌زا مفید باشد.

 • خانم‌های باردار
 • کودکان و نوجوانان
 • ورزشکاران
 • افراد مسن

 

بهترین برند تشک طبی فنری

برندهای مختلفی تشک‌های طبی فنری را تولید می‌کنند. اما مسئله‌ی اصلی این است که کدام تشک کیفیت بالا و قیمت مناسبی نسبت به سایر برند‌ها دارد؟ برندهای رویا، رویال و خوشخواب شناخته شده‌ترین تولید کنندگان ایرانی هستند که تشک‌های مختلف از جمله طبی فنری را تولید و در اختیار مردم قرار می‌دهند. حال اگر بخواهیم 10 مدل از بهترین تشک‌های طبی فنری را به شما معرفی کنیم، تشک‌های طبی فنری این سه برند در سایزهای مختلف و طرح‌های متنوع بهترین گزینه برای شما هستند.

البته تنها یافتن یک تشک برند معتبر برای داشتن تشک‌های با کیفیت کافی نیست. شما باید عرضه کننده‌ای را برای خرید انتخاب کنید که ضمن تضمین کیفیت و قیمت، رضایتمندی مشتریانش را در اولویت قرار دهد. آنیسا کالا نمونه بارزی از یک فروشنده معتبر است.

 

بهترین تشک‌های طبی فنری از نظر قیمت

واضح است که جزئیاتی مانند وزن، ارتفاع و مواد ساختاری در تعیین قیمت یک محصول دخیل اند. همچنین تک نفره یا دو نفره بودن تشک نیز ممکن است سبب نوسان بهای آن شود.

بر اساس بررسی‌های انجام شده تشک طبی فنری رویال و خوشخواب اقتصادی‌ترین تشک‌ها را تولید می‌کنند. با این حالش شما می‌توانید با ارجاع به آنیسا کالا کلیه محصولات نام برده را با کف قیمت بازار تهیه کنید. آنیسا کالا در مقایسه با دیگر عرضه کنندگان کمترین سود را برای خود در نظر می‌گیرد.

 

کلام پایانی

برندهای زیادی در حوزه طراحی و تولید تشک فعال اند اما فقط برخی از آنها دارای کیفیت و قیمت مناسبی هستند.  برندهای رویا، رویال و خوشخواب از بهترین برندهای تولید کننده انواع تشک هستند که تشک طبی فنری را نیز تولید می‌کنند. تشک طبی فنری محصولی است که برای استفاده عموم مردم مناسب است چرا که نه خیلی نرم است و نه خیلی سفت، به همین دلیل افرادی با نیازهای معمولی به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. بر خلاف انتظار انتخاب یک عرضه کننده معتبر بسیار مهم اسن‌ فروشگاه آنیسا کالا بهترین پیشنهاد برای مشتریانی است که علاوه بر تضمین کالا، به دنبال خریداری تشک‌هایی با قیمت مناسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *