مجله

انواع بالش طبی برای دیسک گردن

انواع بالش طبی برای دیسک گردن

بالش هایی که با عنوان طبی روانه بازار می شوند در واقع کالا هایی هستند که در بهبود وضعیت خواب موثر اند. استفاده از این اقلام سبب می شود سر، گردن و ستون فقرات در حالت مناسبی قرار بگیرند. در نتیجه شکل طبیعی بدن در طول زمان حفظ می شود. با توجه به مزیت های ساختاری بالش طبی آمار تقاضای آن به شدت افزایش یافته است. به همین خاطر واحد های تجاری بسیاری اقدام به تولید نوع منحصر به فردی از این بالش ها کرده اند. در ادامه این مطلب انواع بالش طبی برای دیسک گردن ذکر می شود.

  • بالش طبی آکسون
  • بالش کارینا
  • بالش طبی دکتر بیست
  • بالش طبی راپراک
  • بالش طبی لمینیک
  • بالش طبی یوموش
  • بالش طبی وگال

بالش طبی آکسون

آکسون، یکی از بهترین و شناخته شده ترین برند هایی است که در حوزه تولید انواع بالش طبی برای دیسک گردن فعالیت می کند. محفظه درونی این بالش سراسر از فوم است. طراحی هوشمندانه، جنس پارچه مناسب و متریال درونی مرغوب سبب می شود این نوع بالش به راحتی ابعاد، شکل و وزن فرد تطابق پیدا کند.

گرمای بدن برای بالش طبی آکسون مانند یک سنسور حرارتی عمل می کند. به گونه ای که با انتقال حرارت بدن بالش شکل داده شده، و با کاهش دما به فرم اولیه خود باز می گردد. لبه های این بالش به گونه ای طراحی شده اند که می توانند محفظه خالی میان بالش و تشک و را جبران کنند. این نکته در کاهش خروپف نیز اثر گذار است.

جالب است بدانید روکش پوشاننده این نوع بالش طبی از جنس گیاهی است. به واسطه این پوشش خاص اقلامی همچون آلودگی، گرد غبار، باکتری و کپک نمی توانند سطح بالش را بپوشانند. لازم به ذکر است که پارچه این محصول به راحتی از فوم جدا شده و قابل شست و شو می باشد.

جهت مشاهده محصول کلیک کنید

انواع بالش طبی برای دیسک گردن

انواع بالش طبی برای دیسک گردن

بالش طبی کارینا

بالش پروانه ای کارینا حاوی یک طراحی منحصر به فرد ارگونومی است. در این چینش شانه، سر و گردن شما از زاویه پشت در حالت طبیعی و نرمال قرار می گیرند. این بالش طبی می تواند احساس راحتی، نشاط و آرامش را به شما القا کنند. رو بالشی این برند محبوب از نوعی مواد خاص ساخته شده است. این پوشش ضد حساسیت بوده و اثری از اقلام شیمیایی در آنها وجود ندارد.

این نوع رو بالشتی دارای پوششی است که امکان خروج و ورود آزادانه جریان هوا را فراهم می کند. در نتیجه بالش‌های کارینا انتخاب مناسبی برای شب های گرم و تابستانی لحاظ می شود. برخی محصولات این برند از یک ساختار ویژه بهره هستند. این ویژگی‌ها سبب می شود رد و بدل شدن هوا آسان باشد. علاوه بر آن گوش ها در وضعیت مناسبی قرار می گیرند.

جهت مشاهده بالش برند کارینا کلیک کنید

بالش طبی کارینا

بالش طبی کارینا

بالش طبی دکتر بیست

بالش طبی دکتر بیست یک بالش ارتوپدی است که برای بهبود کیفیت خواب و کاهش درد گردن و شانه طراحی شده است. این بالش از مموری فوم ساخته شده است و دارای ساختاری موجی است که به قرارگیری صحیح سر و گردن کمک می کند. جنس این بالش از مموری فوم مرغوب است و ارتفاع آن حدود 10 سانت برآورد می‌شود. رویه این بالشت طبی به راحتی قابل شستشو است. اگر به دنبال بهبود کیفیت خواب و کم شدن درد گردن و شانه خود دارید، دکتر بیست را از دست ندهید. حفظ فرم درست سر و گردن و کاهش فشار بر نقاط حساس از دیگر ویژگی های مطلوب این برند است.

برای استفاده از بالش طبی دکتر بیست، ابتدا باید موقعیت خواب خود را تعیین کنید. اگر به پهلو می خوابید، باید بالش را به گونه ای قرار دهید که سر و گردن شما در حالت صاف قرار بگیرند. اگر به پشت می خوابید، باید بالش را به گونه ای قرار دهید که سر شما کمی بالاتر از بدن قرار بگیرد. اگر به شکم می خوابید، از بالش استفاده نکنید.

جهت مشاهده کالا کلیک کنید

بالش طبی دکتر بیست

بالش طبی دکتر بیست

 

بالش طبی راپراک

بالش طبی راپراک یک بالش ارتوپدی است که برای بهبود کیفیت خواب و کاهش درد گردن و شانه طراحی شده است. این بالش از فوم مموری ساخته شده است و دارای ساختاری موجی است که به قرارگیری صحیح سر و گردن کمک می کند. ویژگی های بالش طبی راپراک به شرح زیر است.

  • ساختار موجی: ساختار موجی بالش طبی راپراک باعث می شود که سر و گردن در حالت صاف و طبیعی قرار بگیرند. این امر به کاهش درد گردن و شانه کمک می کند.
  • فوم مموری: فوم مموری بالش طبی راپراک به شکل سر و گردن شما شکل می گیرد و از فشار وارد بر نقاط حساس بدن جلوگیری می کند.
  • قابل شستشو: بالش طبی راپراک قابل شستشو است و می توان آن را با آب و صابون ملایم شستشو داد.

برای استفاده از بالش طبی راپراک برای دیسک گردن، ابتدا باید موقعیت خواب خود را تعیین کنید. اگر به پهلو می خوابید، باید بالش را به گونه ای قرار دهید که سر و گردن شما در حالت صاف قرار بگیرند. اگر به پشت می خوابید، باید بالش را به گونه ای قرار دهید که سر شما کمی بالاتر از بدن قرار بگیرد. اگر به شکم می خوابید، از بالش استفاده نکنید.

 

بالش طبی لیمینیک

بالش طبی لمینیک یک بالش ارتوپدی است که برای بهبود کیفیت خواب و کاهش درد گردن و شانه طراحی شده است. این بالش از فوم مموری ساخته شده است و دارای ساختاری موجی است که به قرارگیری صحیح سر و گردن کمک می کند. فوم مموری بالش طبی لمینیک از فشار وارد بر سر و گردن جلوگیری می کند. بالش طبی لمینیک قابل شستشو و ضد آلرژی است. طراحی خاص بالشت لمینیک باعث بهتر شدن خواب و کاهش فشار بر ستون فقرات شخص خواهد شد.

بالش طبی یوموش

بالش طبی یوموش یک بالش ارتوپدی است که برای بهبود کیفیت خواب و کاهش درد گردن و شانه طراحی شده است. این بالش از فوم مموری ساخته شده است و دارای ساختاری موجی است که به قرارگیری صحیح سر و گردن کمک می کند. با کمی بررسی به این نتیجه می رسید که پدیده ای مانند خروپف نتیجه یک انسداد کوچک هوایی است. بهره گیری از بالش طبی یوموش برای منحل کردن این معضل انتخابی هوشمندانه محسوب می شود. بالش های تولیدی این برند در ابعاد مختلفی موجود هستند. لایه های درونی و بیرونی این نوع بالش دارای خاصیت ارتجاعی بالایی هستند. به همین خاطر است که احساس نرمی و راحتی در حین استفاده از آن احساس می شود. با این وجود پشتیبانی و مقاومت بسیاری در ساختار این نوع بالش ها وجود دارد.

جهت مشاهده بالش برند یوموش کلیک کنید

بالش طبی یوموش

بالش طبی یوموش

بالش طبی وگال

بالش طبی وگال با خاصیت آنتی باکتریال خود یک انتخاب عالی برای افراد حساس است. این بالش ارتوپدی در هنگام خواب شکل مناسب سر و گردن شما را حفظ کرده و باعث می‌شود خوابی راحت و آسوده را تجربه کنید. این بالش مناسب افرادی است که از دردهای ناشی از ستون فقرات خود شکایت می‌کنند. مموری فوم فشرده موجود در طراحی این محصول، آن را به یک بالشت طبی راحت تبدیل کرده است. رویه این بالش قابلیت شستشو دارد و بسیار نرم است.

کلام پایانی

نوع خوابیدن ما تاثیر مهمی بر شکل طبیعی بدنمان دارد. علاوه بر آن می تواند کیفیت خوابمان را نیز دچار تغییراتی کند. بالش های طبی نوع خاصی از انواع بالش اند. این محصولات بر اساس استاندارد هایی ساخته شده اند که می توانند اندام هایی همچون سر، گردن و ستون فقرات را در حالت مناسب قرار دهند و موجب بهبود کیفیت استراحت مان شوند‌. به موجب این ویژگی تولید کنندگان بسیاری در عرصه تولید بالش های طبی فعالیت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *